Wsparcie w biznesie w branży restauratorskiej i hotelarskiej

 w Aktualności i wydarzenia

Zadaszenie Restauracji – Co zrobić jeżeli dochody Twojej firmy uzależnione są m.in. od pogody?

 
Są takie branże, jak hotelarska czy też restauratorska, w których w znacznej części obroty uzależnione są od ładnej pogody. Sezony przejściowe, takie jak wiosna i jesień, często nie mogą być w pełni wykorzystane przez niekorzystną aurę. Zima natomiast, w naszym klimacie, nie pozwala praktycznie w ogóle cieszyć się z uroków odpoczynku na świeżym powietrzu przy kawie i ciastku. 
Proponowane przez nas rozwiązania np. Lagune®, pozwalają wykorzystać w pełni potencjał, jaki tkwi w czterech porach roku. 

 FotoLagune1
Budując zadaszenie restauracji – przykładowo restauracyjnego ogródka – nie inwestujemy krótkoterminowo. Trzeba pamiętać, że to inwestycja na lata, dlatego należy dążyć do tego, aby wybrać rozwiązanie trwałe, niezawodne i takie, które jednocześnie nie wyjdzie z mody.
Zadaszenia tarasowe Renson® wykonane są z materiałów najwyższej jakości, które wyglądają elegancko nawet po latach ciągłego użytkowania. Indywidualnie zaprojektowane, dopracowane w każdym szczególe, są nie tylko funkcjonalne, ale także doskonale dopasowane do bryły budynku, elewacji, stylu architektonicznego.
FotoLagune2
Wszechstronność rozwiązań pozwala na skomponowanie idealnej pergoli, odpowiadającej naszym potrzebom. Możemy osłonić się przed deszczem, wiatrem i nadmiernym słońcem. Nie tylko
w formie zadaszenia, ale także bocznymi panelami lub ekranami.
W razie potrzeby istnieje możliwość zainstalowania nagłośnienia, oświetlenia oraz ogrzewania. Wszystko po to, aby uczynić z naszej kawiarni czy też restauracji obiekt całoroczny, a klientom zapewnić miejsce do relaksu i spotkań towarzyskich.
Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Osłony tarasoweOświetlenie tarasu