Polska realizacja nagrodzona na RENSON Ambassador Days

 w Aktualności i wydarzenia

Z wielką radością i nieskrywaną satysfakcją informujemy, że nasza realizacja pergoli Camargue na Śląsku zdobyła główną nagrodę w kategorii Best Outdoor Residencial Project  podczas tegorocznych Renson Ambassador Days.

RENSON gościł partnerów naszego regionu w dniach 20 – 21 października. Do głównej siedziby firmy w Belgii zostali zaproszeni przedstawiciele z Europy Centralnej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu oraz Australii. Czas podzielono na szkolenia, zwiedzanie PuP-Up Showroomu oraz uroczystą galę z wręczeniem nagród w trzech kategoriach: Best Outdoor Residencial Project, Best Outdoor Commercial Project oraz Best Screens Project.
Niezależne jury doceniło projekt zrealizowany przez nas na Śląsku – pergolę Camargue, wyposażoną w ekrany Fixscreen. Nagrody w pozostałych dwóch kategoriach przypadły firmom słowackim.

Radość i duma tym większa, że pokonaliśmy liczną konkurencję z całego regionu (kilkadziesiąt zgłoszonych do konkursu projektów), również z krajów takich jak Rosja, Arabia Saudyjska i Dubaj.

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Renson LiniusPergole Renson rozwiązania