Showroom Renson w Warszawie już otwarty

 w Aktualności i wydarzenia, Porady

Nowy showroom Renson w Warszawie

 

 

CHWILA POD PERGOLĄ, to przyjemna 🌻 chwila. SLOW, moment na wygodnej kanapie, z filiżanką ☕ małej czarnej.

Kawę wypada odłożyć gdy Paweł podaje pilota i wyjaśnia jak odsłonić lamele by zobaczyć gwiazdy w sobotni wieczór, sterować przesłonami bocznymi w niedzielne, leniwe popołudnie lub włączyć klimatyczne oświetlenie 💡 w wybranym kolorze.

Do tej pory na mapie Polski nie było takiego miejsca, uściślając showroomu, w którym można było w komfortowych warunkach zobaczyć i lepiej poznać w praktyce działanie pergol z najwyższej półki. Mowa o pergolach bioklimatycznych 🍀 Renson. Teraz jest to możliwe. Na Warszawskim Mokotowie przy ul. Smyczkowej 17 pod koniec marca z udziałem założyciela firmy Paula Rensona, został otwarty pierwszy showroom autoryzowanego ambasadora marki Renson.
Shworoom jest epokowym wydarzeniem przedstawiciela, pierwszego ambasadora tej marki w Polsce, działającego od 2016r.

Pergole Renson adresowane są do wymagających klientów, dla których cena nie jest jedynym kryterium.

Jeżeli planujesz inwestycję zachęcamy do kontaktu i umówienia się na kawę. Obsługa jest indywidaulna a wizyta wymaga troche czasu.

Z pozoru wyglądające podobnie na zdjęciach pergole z oferty różnych producentów na polskim rynku różnią się znacząco.
Dlatego warto spędzić czas w tak wyjątkowym miejscu i poznać istotne cechy, niezbędne do wyboru odpowiedniej pergoli. Na pewno warto zobczyć z bliska innowacyjne rozwiązania techniczne i jakość wykonania produktów marki Renson.

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Przygotuj swój dom na latoJesienna Promocja