RENSON SKYE® – nowa ekskluzywna pergola

 w Aktualności i wydarzenia

Renson Skye ® to najnowsza i najbardziej ekskluzywna osłona tarasowa spośród dostępnych na rynku propozycji firmy.

Pergola Skye ® wyposażona jest we wszystko, co posiadał dotychczas najnowocześniejszy model Camargue® – aluminiową wytrzymałą konstrukcję, dostępną w pełnej gamie kolorystycznej zgodnej z paletą RAL, lamelowy dach, możliwość rozbudowy o szereg dodatkowych rozwiązań (osłony boczne Loggia®, zintegrowane oświetlenie LED, nagłośnienie, ogrzewanie).

Otwórz dach i ciesz się słońcem

Skye® jednak ma coś więcej – całkowicie rozsuwany dach. Lamele, z których jest zbudowany można ustawiać pod dowolnym kątem w zakresie 145°, można położyć je zupełnie poziomo, zapewniając tym samym całkowicie płaskie, nieprzezierne zadaszenie. Można też rozsunąć je na boki i cieszyć się słońcem i nieograniczonym widokiem nieba. Dach rozsuwa się synchronicznie, nawet przy asymetrycznym układzie jego części, dzięki opatentowanej technologii S-Drive.

Stanie tam, gdzie zechcesz

Pergola Skye ®, podobnie jak inne konstrukcje tarasowe Renson daje dużą swobodę w wyborze sposobu i miejsca montażu. Możemy za jej pomocą osłonić taras w bezpośrednim sąsiedztwie domu, wspierając jeden bok o fasadę budynku lub zadaszyć nią istniejącą już zabudowę bocznych ścian. Pergola zbudowana jako niezależna konstrukcja może zacieniać dowolne miejsce w ogrodzie (np. osłonić basen), tworząc dodatkową komfortową strefę wypoczynku.

Sam reguluj dopływ światła

Możliwość całkowitego rozsunięcia lameli i „otwarcia” dachu ma duże znaczenie, zwłaszcza w sytuacji, gdy konstrukcja pergoli przylega do fasady budynku z oknami (np. balkonowymi) – możemy wówczas regulować dopływ światła do wnętrza, doświetlać i korzystać z naturalnego nagrzewania pomieszczeń w zimie, zacieniać i chronić przed nadmiernym nagrzewaniem w lecie.

Skye® to kolejny krok firmy w rozwoju koncepcji Healthly Outdoor Concept, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne do kreowania zewnętrznej przestrzeni o warunkach idealnych do zdrowego, bezpiecznego i komfortowego wypoczynku.

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Panovista®Renson showroom