Komfortowy wypoczynek na tarasie w 4 krokach

 In Aktualności i wydarzenia

Piękny, w sposób przemyślany urządzony taras nie tylko zapewnia nam komfortowy wypoczynek na tarasie przez cały rok, również zasadniczo zwiększa wartość nieruchomości. Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami i spędzać czas w przyjaźnie urządzonych wnętrzach – te same zasady dotyczą przestrzeni zewnętrznych. Zadbajmy więc o to, by taras zaspokajał nasze potrzeby oraz cieszył zmysły.

Projektowanie mebli ogrodowych

Na ogólny wygląd tarasu ogromny wpływ ma jego wyposażenie, w tym meble ogrodowe. Niezależnie od tego, jak piękne deski tarasowe ułożymy na ziemi oraz jak bujna zieleń będzie nas otaczać – jeśli aranżację tę uzupełnimy białymi, plastikowymi krzesłami ogrodowymi, efekt nie będzie zachwycający. Warto zainwestować w trwałe, eleganckie i przede wszystkim wygodne meble z tropikalnego drewna, aluminium, stali nierdzewnej lub wysokiej jakości plastiku – posłużą nam lata, zapewnią komfort w chwilach wypoczynku, stanowiąc przy okazji ozdobę otoczenia domu. Design ma znaczenie!

Ogrzewanie – nigdy nie jest zbyt chłodno na długi wieczór we dwoje lub grillowanie z przyjaciółmi

Największą zaletą posiadania luksusowego tarasu jest możliwość korzystania z niego o każdej porze dnia i roku. Lubisz popijać jedwabiste cappucino o wschodzie słońca? A może wolisz długie wieczory przy lampce wytrawnego wina? W naszym klimacie musisz się liczyć z temperaturą, która może popsuć Ci całą przyjemność. Hipotermia na własnym tarasie to nie jest najlepsza opcja! Możesz przykryć się kocem lub rozpalić ognisko. Ale możesz też zainstalować panele grzewcze RENSON, zintegrowane z konstrukcją pergoli lub jako samodzielne wyposażenie dodatkowe. Moduły grzewcze równomiernie rozprowadzają ciepło, gwarantując komfort termiczny przy niesprzyjającej pogodzie dzięki czemu wypoczynek na tarasie to sama przyjemność.

Maestro, muzykę proszę!

Lubisz relaks przy muzyce? Twoje ulubione melodie mogą rozbrzmiewać również na świeżym powietrzu, wystarczy na tarasie zainstalować zestaw wodoodpornych głośników zewnętrznych. Konstrukcje pergoli Camargue, Algarve, Algarve Roof i Lagune pozwalają subtelnie zintegrować system audio. Dzięki technologii „Plane Wave” głośniki zapewniają doskonały zasięg i jakość dźwięku. Prywatne, plenerowe koncerty mogą stać się Twoją codziennością.

Luksusowy taras przez cały rok

Właściwe zaprojektowany, wykończony i wyposażony taras może być ulubionym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Odpowiednio dobrane zadaszenie i boczne osłony zapewnią tak bardzo potrzebną w naszym klimacie ochronę przed wiatrem, słońcem i deszczem. W ofercie RENSON znajdziesz szeroki wybór rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Możesz cieszyć się tarasem przez cały rok. To całkiem możliwe!

 

Recommended Posts
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Renson showroomLoggia®