RENSON CAMARGUE w aranżacji industrialnej

 w Aktualności i wydarzenia

Nasza najnowsza realizacja dowodzi uniwersalności zadaszeń tarasowych RENSON – pergole doskonale wpisują się zarówno w tradycyjną zabudowę mieszkaniową, jak i w projekty nowoczesne i awangardowe.

 

RENSON CAMARGUE industrialnie

Przedstawiamy pergole Renson Camargue o wymiarach 4 m x 6,2 m z lamelowym, rozsuwanym dachem, wkomponowaną w bryłę domu o nowoczesnej, industrialnej architekturze.

W naszej ocenie – prezentuje się znakomicie!

Aluminiowa, wykończona w bieli konstrukcja, dwoma bokami przylega do zewnętrznych ścian domu. Pozostałe, odsłonięte boki wyposażone zostały w materiałowe, wodoodporne ekrany Fixscreen, o nieprzeciętnej odporności na porywisty wiatr oraz w drewniane, przesuwne panele Loggia Sliding Panels. Drewniane panele wizualnie ocieplają surowy wygląd konstrukcji. Pełnią również funkcję użytkową, dając możliwość każdemu użytkownikowi zacienienie wybranej części tarasu.

Wyposażenie klasy premium

Jak wszystkie pergole Camargue, również i ta wyposażona jest w zintegrowany system rynienek, ukrytych w szkielecie konstrukcji, za pośrednictwem których woda odprowadzana jest pod taras. Instalacja systemu odprowadzania wody wymagała demontażu istniejącego już tarasu.

Ukryte pozostają również wszystkie elementy mocujące aluminiową konstrukcję, tak, by nie zaburzać harmonii bryły.

Całości dopełnia oświetlenie – zintegrowane w lamelach dachu trzy listwy Lineo Led, dające światło o ciepłej barwie, z możliwością płynnej, trójstopniowej, zdalnej regulacji.

Całość prac związanych z posadowieniem pergoli, łącznie z demontażem i ponownym montażem tarasu trwała 3 dni.

 

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
realizacja rensonRenson Linius