Piękno tkwi w prostocie, czyli Algarve na Mazowszu

Nasza ostatnia realizacja znakomicie pokazuje, że pergola Renson to rozwiązanie, które doskonale wygląda zawsze i wszędzie, a jej montaż nie wymaga specjalnych projektów, adaptacji ani rezydencji wartej miliony.

Pergola Algarve stanął w województwie Mazowieckim, osłaniając taras kilkunastoletniego domu z cegły o klasycznej architekturze, otoczonego pięknym ogrodem.

Jak wszystkie pergole Renson, tak i ta wykonana została na zamówienie, z dokładnym uwzględnieniem parametrów istniejącego od lat tarasu. Zbudowana na planie kwadratu o boku 4,5 m, idealnie wpisała się w bryłę budynku, dodając świeżości i odmieniając jego dość tradycyjny charakter. Antracytowy kolor pergoli wyśmienicie prezentuje się w towarzystwie czerwonej cegły, nadając domowi lekko industrialno-loftowy rys.

Pergola została zamontowana jako podstawowa konstrukcja z lamelowym, otwieranym dachem, sterowanym pilotem. Znakomicie spełnia swoją funkcję, osłaniając przestrzeń tarasu, narażonego na dużą ekspozycję słoneczną. Właściciele w każdej chwili mogą uzupełnić jej wyposażenie, m.in. o boczne ekrany Fixscreen.

Montaż pergoli, która wspiera na czterech kolumnach, nie narusza w żaden sposób elewacji budynku. Instalacja trwała dwa dni, odbyła się sprawnie i bez żadnych niespodzianek.

Efekt – naszym zdaniem znakomity!

 

 

 

 

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
pergola Renson Camarguesystemy przeciwsłoneczne