Toscane®

stylowe, eleganckie i modułowe zadaszenie tarasu z przesuwnym składanym dachem, które chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem i wiatrem

Pergola Toscane® to idealne połączenie niezawodnej jakości
i estetyki firmy Renson® z opatentowaną nowoczesną technologią. Dzięki eleganckiemu wykończeniu, prostej bryle doskonale współgra szczególnie z nowoczesnym rodzajem architektury.

Konstrukcja Toscane® jest nie tylko interesująca ze względu na wygląd, ale przede wszystkim na wszechstronność rozbudowy. Szerokość zabudowy może wynieść nawet 13 metrów, co doskonale nadaje się do zastosowań hotelarskich oraz restauracyjnych.

Zobacz jak wiele możliwości daje Ci pergola Toscane®

Poznaj zalety pergoli Toscane®

Warianty montażu

Warianty montażu

Przód i boki pergoli można integrować z licznymi dodatkowymi akcesoriami, takimi jak: materiałowe rolety, ruchome drewniane panele, przesuwne szklane ściany, Fixscreen®, a także całą konstrukcję można wyposażyć w stylowe oświetlenie ledowe.

Składany dach

Składany dach

Składany, przesuwny dach chroni przed słońcem, wiatrem oraz deszczem. Można wybierać spośród różnych rodzajów i kolorów tkanin, zarówno zaciemniających jak i przezroczystych.

Ochrona przed deszczem

Ochrona przed deszczem

Zintegrowany kanał odprowadzający wodę doskonale radzi sobie z jej usuwaniem zarówno przy otwartym jak i zamkniętym dachu. Całość jest usuwana wzdłuż pionowych kolumn.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas wiadomość, a odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.