Zobacz modele zadaszeń tarasowych Renson®

Pergole aluminiowe Renson to najwyższa jakość i trwałość

Renson ustala trendy w Europie w sektorach naturalnej wentylacji, zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej i produktów do zastosowań zewnętrznych.

Wysokiej jakości pergole Renson wytwarzane są we własnych zakładach o najwyższym zaawansowaniu technicznym. Wszystkie te pergole aluminiowe przechodzą niezwykle surowe testy celem zapewnienia efektu końcowego najwyższej próby. Dzięki temu Renson gwarantuje swoim Klientom, że inwestują w pergole najwyższej jakości.

Będąc oficjalnym przedstawicielem i partnerem Renson w Polsce możemy zaoferować wzorową obsługę, montaż i serwis posprzedażowy. Do każdego obszaru naszej działalności podchodzimy w pełni profesjonalnie.

Produkty Renson to minimalistyczny design

Aluminiowe pergole tarasowe Renson są bardzo innowacyjne zarówno pod względem wyglądu jak i wzornictwa.

Pergole aluminiowe marki Renson to: niewidoczna integracja elementów opcjonalnych, ukryte mocowania, trwałe materiały i inteligentne rozwiązania. Wszystkie te elementy wspólnie dają doskonale wykończony produkt, który można wykorzystać do każdego typu domu.

RENSON® projektuje pergole, za pomocą których stworzysz wymarzone miejsce pracy, relaksu i spotkań z przyjaciółmi, niezależnie od pogody. Aluminiowe pergole, wyposażone w stuprocentowo wodoodporny dach, zapewnią idealną ochronę przed słońcem, deszczem i chłodem

Camargue®

Camargue Skye®

Aero Skye®

Algarve®

Algarve Canvas®

Lapure®

Zobacz dodatkowe wyposażenie pergoli Renson®

Zadaszenia tarasu Renson to nieograniczona personalizacja

Modułowa konstrukcja aluminiowych pergoli Renson i niezliczonej ilości zintegrowanych opcji oferuje Państwu idealne rozwiązanie szyte na miarę.

Przesuwne panele w różnych wzorach, szklane ściany, niestandardowe osłony boczne, szeroki wybór kolorów, ogrzewanie i zintegrowane systemy audio to tylko wybrane z opcji, które umożliwiają stworzenie indywidualnego, niepowtarzalnego rozwiązania.

Aluminiowe pergole Renson to łatwa obsługa i konserwacja

Elementarna łatwość obsługi oraz zachowanie swoich właściwości przez wiele lat, dzień w dzień w każdych warunkach pogodowych to jedne z wymagań, jakie marka Renson stawia przed swoimi produktami.

Dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości i gwarantujących trwałość, pergole Renson możesz użytkować na co dzień przy jak najmniejszych nakładach na konserwację.

Fixscreen®

Loggia®

Oświetlenie LED

Pergole Renson® – Innowacyjne zadaszenia tarasowe

Taras to miejsce, w którym koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie w sezonie wiosenno-letnim. Odpowiednio zadaszony pozwoli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem na świeżym powietrzu oraz ograniczy wpływ warunków atmosferycznych na możliwość korzystania z przestrzeni na zewnątrz domu.

Zadaszenia tarasowe RENSON® pozwalają swobodnie aranżować przestrzeń, dostosowując ją do indywidualnych preferencji.  Możesz wybierać spośród niezliczonych kombinacji – sposób montażu, kolorystykę konstrukcji, opcje zadaszenia, rodzaje bocznych osłon zacieniających (tekstylne ekrany Fixscreen®, przeszklone rozsuwane ściany, drewniane lub aluminiowe panele) oraz zintegrowane wyposażenie dodatkowe (oświetlenie LED, ogrzewanie i wysokiej klasy nagłośnienie).

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!