Pergole tarasowe RENSON – idealnie dopasowane

 w Aktualności i wydarzenia

Taras to miejsce, w którym koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie w sezonie wiosenno-letnim. Jego projekt – funkcjonalny, dopasowany do estetyki otoczenia i indywidualnych potrzeb, jest bardzo istotny. Właściwie zaplanowany taras pozwoli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem na świeżym powietrzu oraz ograniczy wpływ warunków atmosferycznych na możliwość korzystania z przestrzeni na zewnątrz domu.

Każdy ogród jest inny

Każdy dom i otaczający go ogród jest odbiciem indywidualnego stylu właściciela. Nie ma dwóch identycznych aranżacji, tak jak nie ma dwóch takich samych osób. Są różne gusta, odmienne oczekiwania, inne sposoby spędzania czasu, ulubione aktywności. Jedni lubią gotować na świeżym powietrzu, urządzać przyjęcia dla przyjaciół, inni na tarasie szukają spokoju i intymności, jeszcze inni uwielbiają fitness w ogrodzie, kąpiele słoneczne lub pływanie w basenie, który chcieliby zadaszyć. Są też tacy, którzy swoją przydomową przestrzeń urządzają, mając na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo i swobodną zabawę dzieci.
Każda z preferencji wymaga innego rozwiązania. Wszystkie możemy znaleźć w ofercie RENSON.

Niestandardowe zadaszenia tarasowe RENSON

Pergole tarasowe RENSON oferują ogromną swobodę w doborze – stylu, koloru, rozmiaru, materiału i dodatkowych akcesoriów. Sprawia to, że końcowy efekt jest zawsze niepowtarzalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb i warunków otoczenia. Decydując się na zadaszenie tarasu lub dowolnej przestrzeni w ogrodzie za pomocą pergoli RENSON warto odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.

    1. Do czego zamierzasz wykorzystywać zadaszenie?
    2. Czy zadaszenie ma przylegać bezpośrednio do fasady domu, czy ma być niezależnym elementem architektury ogrodu?
    3. Jaka byłaby idealna długość, szerokość i wysokość zadaszenia?
    4. Czy potrzebujesz dodatkowej ochrony przed nadmiernym słońcem lub wiatrem?
    5. Czy zależy Ci na zachowaniu prywatności i osłonięciu przestrzeni przed wzrokiem sąsiadów?
    6. Jaki styl preferujesz? Minimalistyczny, nowoczesny czy bardziej tradycyjny?
    7. Jakie kolory lubisz i które z nich zastosować, aby pergola stworzyła z otoczeniem harmonijną całość?

Wreszcie – Twój styl mogą odzwierciedlać dodatki i wykończenia, takie jak panele boczne lub oświetlenie.

Pergole tarasowe RENSON – zawsze na zamówienie

Przez trudną nieraz ścieżkę decyzji przy doborze idealnego zadaszenia przeprowadzą Cię wykwalifikowani specjaliści RENSON. Nasze pergole są zawsze wykonywane i montowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem, z uwzględnieniem uwarunkowań architektonicznych budynku i wymagań otoczenia.
Mamy możliwość wyboru między konstrukcją z dwoma kolumnami, montowaną przy fasadzie budynku lub wolnostojącą, niezależną, wspartą na czterech podporach. Możemy również zintegrować zadaszenie Algarve Roof, wykorzystując już istniejącą konstrukcję.
Swobodnie dobierzemy również rozmiar zadaszenia. Maksymalna rozpiętość dachu wynosi 4,5 m x 6 m w przypadku modelu Algarve oraz 4,5 m i 6,2 m dla Camargue. Jeśli to okaże się za mało, możemy połączyć ze sobą kilka modułów wzdłuż lub wszerz, tak, by uzyskać idealny kształt i rozmiar.
Dodatkowo pergole tarasowe RENSON są dostępne we wszystkich kolorach z palety RAL.

Możemy również dostosować pergolę do indywidualnych potrzeb za pomocą wyposażenia dodatkowego – zntegrowane oświetlenie LED, wysokiej jakości nagłośnienie, ogrzewanie, inteligentny system przesuwnych ścian i paneli bocznych Loggia i Fixscreen… wszystko jest możliwe.

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Oświetlenie tarasupergola Renson Camargue