Osłony tarasowe do zadań specjalnych

 w Aktualności i wydarzenia, Informacje prasowe

W sezonie wakacyjnym taras to miejsce, w którym koncentruje się życie rodzinne i towarzyskie. Warto przedłużyć ten czas, uwarunkowany  zmiennością polskiego klimatu, wybierając pewną, solidną i dostosowaną do naszych potrzeb osłonę tarasową.  

Pogoda nie tylko latem zaskakuje nas dynamicznymi zwrotami akcji – tropikalne upały przerywają gwałtowne burze, porywiste wiatry i ulewne deszcze. Niezależnie od jej kaprysów chcemy spędzać czas na wolnym powietrzu, a na własnym tarasie czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Osłony tarasowe – co wybrać?

Na rynku możemy znaleźć wiele propozycji w zakresie osłon tarasowych – mówi przedstawiciel Renson®, Dariusz Jaworski –  dostępne są materiałowe markizy, tzw. żagle, ogrodzenia drewniane, panelowe, murowane przesłony, często wykorzystuje się też naturalną ścianę zieleni. My proponujemy – w naszej ocenie – najbardziej kompleksowe rozwiązanie:  pergole tarasowe RENSON®. To produkt dla wymagających, gwarantujący kompleksową, stuprocentową ochronę właściwie w każdych warunkach atmosferycznych.”Wariant oświetlenia4

System pergoli pozwala na bardzo swobodną aranżację przestrzeni, dostosowaną do indywidualnych preferencji. Wybierać możemy sposób montażu, kolorystykę konstrukcji, opcje zadaszenia, osłony tarasowe boczne rodzaje (tekstylne ekrany Fixscreen®, przeszklone rozsuwane ściany, drewniane lub aluminiowe panele) oraz wyposażenie dodatkowe.

Pergole także do samodzielnego montażu

W ofercie Renson® znajdziemy pergole z linii Basic, Premium i Exclusive – tłumaczy Dariusz Jaworski  – możemy więc różnicować rozwiązania, w zależności od wymagań i możliwości naszych klientów. Dwie spośród pergoli, Algarve® i Azor®, w lipcu objęte są szczególną promocją, kupimy je w niższej cenie, z opcją samodzielnego montażu. Azore17

Azore® to konstrukcja z linii Basic, funkcjonalna i prosta w montażu, wyposażona w lamelowy, sterowany manualnie dach. Układ obrotowych lameli pozwala na całkowite zamknięcie dachu lub ustawienie ich pod kątem, zapewniającym oczekiwany stopień zacienienia. Produkowana jest w jednym, stałym wymiarze, z możliwością dowolnego łączenia modułów, w dwóch podstawowych kolorach – białym i czarnym.

 

Pergole z linii Premium

Algarve® z linii Premium to rozwiązanie bardziej zaawansowane technologicznie, daje również  większe możliwości wyboru rozmiaru, kolorystyki (dostępna pełna gama wg palety RAL) i wyposażenia. Konstrukcja dachu podobnie jak w Azore® oparta jest na aluminiowych, ruchomych lamelach, jednak sterowanie nimi odbywa się zdalnie, za pomocą pilota. Algarve® możemy dodatkowoAlgarveRoof wyposażyć w system stylowego oświetlenia i zintegrowanego nagłośnienia. Te ostatnie rozwiązania, budujące niepowtarzalny nastrój, są atrakcyjne zwłaszcza przy zadaszeniu kawiarnianych ogródków i przestrzeni tarasowych restauracji.

Obydwie pergole w standardzie wyposażone są w zintegrowane rynienki ukryte w szkielecie konstrukcji, za pomocą których woda odprowadzana jest do podłoża. Obydwie też dają dużą swobodę,  jeśli chodzi o sposoby montażu – mogą być montowane przy fasadzie budynku lub  stanowić niezależne konstrukcje, posadowione w dowolnym miejscu ogrodu. I co ważne, ich instalacja nie wymaga występowania o pozwolenie na budowę.

 

Renson® to belgijska firma z tradycjami. Działa już od ponad stu lat, przekształcając się w tym czasie z małego rodzinnego przedsiębiorstwa w rozpoznawanego na świecie giganta, specjalistę w dziedzinie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Pergole Rensonzadaszenie restauracji