Poznaj pergole Renson®, które oferują Ci znacznie więcej niż zwykłe zadaszenia tarasów czy altany ogrodowe.

Zaufaj światowej jakości, nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu.

Relaks w nowym wymiarze

Relaks w nowym wymiarze

Niezależnie od pogody, chcemy spędzać w ogrodzie tak dużo czasu, jak to tylko możliwe. Współczesny ogród nie jest oddzielnym elementem przestrzeni zewnętrznej, stanowi integralną część domu. Również wśród zieleni tęsknimy za przytulnością, komfortem, relaksem, intymnością.

Healthy Outdoor Concept®

Healthy Outdoor Concept®

To właśnie dlatego Renson® wynalazł Healthy Outdoor Concept®. Kompleksowe rozwiązania zapewniające fizyczny komfort dzięki świeżemu powietrzu przy jednoczesnej ochronie przed deszczem. Inteligentna ochrona przed słońcem i wiatrem doskonale równoważy dyskomfort powodowany nadmiernym przegrzaniem lub wychłodzeniem powietrza.

Intymna chwila wytchnienia

Intymna chwila wytchnienia

Lata doświadczeń w zakresie ochronie przeciwsłonecznej oraz wentylacji pozwoliły na stworzenie kompleksowego rozwiązania, dającego poczucie poczucie prywatności przy jednoczesnym kontakcie z naturą. Nie musisz wybierać - możesz mieć wszystko, cieszyć się swoim domem i ogrodem niezależnie od kaprysów pogody.

RENSON® to belgijska rodzinna, niezależna firma, niekwestionowany światowy lider w branży zajmująca się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem.

Jej bogactwo to ponad stuletnie doświadczenie, za którym idzie uczciwość wobec partnerów i Klientów, stałe dążenie do doskonałości  i wychodzenie naprzeciw potrzebom jutra.

Filozofię rozwoju opartą na stwierdzeniu „Nic nie jest na tyle doskonałe, żeby nie dało się ulepszyć” RENSON® realizuje poprzez dział rozwojowo-badawczy, współpracujący z wiodącymi organizacjami naukowymi na całym świecie.

Dzięki temu jest pionierem technologicznym w branży, mającym w posiadaniu szeroki portfel patentów i znaków towarowych.

RENSON® stale poszukuje jeszcze doskonalszych rozwiązań, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju, traktując priorytetowo potrzeby związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i poczuciem komfortu przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Jako oficjalny przedstawiciel RENSON® w Polsce zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość realizacji projektów, kompleksowe doradztwo na etapie planowania i doboru rozwiązań do indywidualnych potrzeb, solidny i szybki montaż na terenie całego kraju oraz opiekę posprzedażową.

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i pasją, którymi chcemy się z dzielić. Oferując naszym Klientom pergole RENSON® mamy pełne przekonanie poparte gwarancją producenta, że proponujemy rozwiązania najwyższej światowej klasy, zapewniające komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata.

Nasza Misja

 • Idea

  Tworzenie i dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, przyjaznych środowisku i w najlepszych standardach w zakresie funkcjonalności.

 • Pasja

  Odkrywanie i podejmowanie różnorodnych wyzwań , bogatych stylistycznie (od klasyki po nowoczesność) z uwzględnieniem najnowszych światowych trendów.

 • Działanie

  Indywidualne i profesjonalne podejście łączące tradycję z innowacyjnością, sprawdzone metody z technologiami jutra - wszystko z wyróżniającą nas rzetelnością i odpowiedzialnością.

 • Cel

  Spełnianie marzeń i oczekiwań klientów w zakresie najwyższej jakości produktu jak i fachowej porady oraz najlepszej obsługi, dowodzące pozycji lidera rynku.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!