Nowa ekspozycja RENSON w Warszawie

 w Aktualności i wydarzenia

Nasza ekspozycyjna pergola Camargue pożegnała Śląsk i Galerię Nowy Roździeń w Katowicach, która gościła ją od kwietnia. Za nami przeprowadzka do Warszawy, nowy adres – ul. Foksal 2.

Camargue rezyduje tym razem w zgoła innym otoczeniu – w sercu Warszawy, na dziedzińcu głównym neorenesansowego Pałacu Zamoyskich, od niemal 70 lat siedziby Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz restauracji Endorfina Foksal. Prestiżowe miejsce z niepowtarzalnym klimatem, w którym historyczna, wysublimowana architektura łączy się harmonijnie z nowoczesną aranżacją wnętrz, to idealna oprawa dla pergoli RENSON.

Warszawska ekspozycja to luksusowa pergola Camargue – najbardziej zaawansowana technologia zamknięta w prostej bryle. Wyposażona w elektronicznie sterowany lamelowy dach, przesłony boczne (tekstylne ekrany Fixsceen oraz pionowe drewniane osłony systemu Loggia Privacy), zintegrowany system odprowadzania wody oraz oświetlenie, gwarantuje komfortowy wypoczynek i wzrost poziomu endorfin nie tylko latem.

Ekspozycja dostępna jest w czasie otwarcia restauracji – od poniedziałku do piątku od godz. 11.00, w soboty i niedziele od godz. 12.00.

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Pergole Renson rozwiązaniaPanovista®