Najnowsza realizacja Renson na Śląsku

 w Aktualności i wydarzenia

Przedstawiamy naszą ostatnią, absolutnie perfekcyjną realizację na Śląsku – Pergola Renson Camargue, idealnie wkomponowana w architekturę domu jednorodzinnego i jego najbliższe otoczenie.

Camargue i jej zalety w praktyce

Pergola o wymiarach 5,4 m x 4,4 m zaprojektowana została i zaadaptowana do istniejącej już bryły budynku oraz podestu tarasowego, co podczas montażu wymagało drobnych przeróbek w obrębie dachu. Aluminiowa konstrukcja w odcieniu przydymionego beżu doskonale współgra z kolorem dachówek, drewna tarasowego i pozostałych dodatków.

Na lewej bocznej ścianie zainstalowano półprzeźroczysty ekran Fixscreen, chroniący przed wiatrem, zacinającym deszczem, a w razie potrzeby również przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, tworząc przytulny, intymny nastrój.

Pergola wyposażona jest w zintegrowany system rynienek, ukrytych w szkielecie konstrukcji, za ich pośrednictwem woda odprowadzana jest pod taras. Ukryte są również wszystkie elementy mocujące aluminiową konstrukcję, tak, by nie zaburzać harmonii bryły.

Początek możliwości

Właściciele już planują rozbudowę pergoli o kolejne elementy. Camargue jako jedyna pergola w ofercie Renson stwarza takie możliwości – w każdej chwili możemy zdecydować się na uzupełnienie jej dodatkowym wyposażeniem, wybierając spośród materiałowych ekranów Fixscreen, przeszklonych, rozsuwanych ścian, drewnianych lub aluminiowych obrotowych paneli, a wszystko w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeszcze bardziej wymagający użytkownicy, mogą zdecydować się na stylowe oświetlenie i zintegrowane nagłośnienie.

Dzięki bogatej ofercie kompatybilnych rozwiązań Renson, dających ogromną swobodę aranżacji przestrzeni, ostateczny wygląd pergoli zawsze zależy od indywidualnych preferencji naszych Klientów.

 

Polecane wpisy
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Oświetlenie tarasuRenson Camargue