Ekspozycja pergoli Renson® w Katowicach już dostępna

W obrębie przestrzeni prestiżowej Galerii Nowy Roździeń w Katowicach, skupiającej ekskluzywne firmy z branży wnętrzarskiej, wraz z wiosną pojawiła się zewnętrzna ekspozycja firmy  Renson®, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy zadaszeń tarasowych.

Camargue

Pergole to niezbyt jeszcze znana w Polsce forma konstrukcji tarasowych. „Nazwa często kojarzona jest z ażurowymi drewnianymi podporami dla roślin pnących – mówi przedstawiciel Renson, Dariusz Jaworski – Nic bardziej mylnego. Nasze pergole to zaawansowana technologia, najwyższa jakość materiałów i wykonania w standardzie oraz światowej klasy wyposażenie dodatkowe, w postaci zintegrowanego oświetlenia, nagłośnienia i ogrzewania.”

Filozofia Renson®

Renson® to znana i ceniona w Europie belgijska firma z ogromnym doświadczeniem, zajmująca się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w zakresie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem od ponad stu lat, jej przedstawicielstwa rozsiane są na całym świecie.

Firma Renson® jest twórcą filozofii  Healthy Outdoor Concept®, dążącej do zapewnienia pełni fizycznego i psychicznego komfortu w kontakcie z naturą, przy jednoczesnej ochronie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – deszczem, wiatrem, chłodem lub nadmiernym słońcem. Idee te Renson w pełni realizuje w luksusowym systemie pergoli, jedna z nich, Camargue, stanęła właśnie na terenie Nowego Roździenia.

Uniwersalność rozwiązań

 „Camargue to doskonały przykład możliwości, jakie stwarzają konstrukcje Renson® – komentuje Dariusz Jaworski – A są one o wiele większe niż  w przypadku zwykłych zadaszeń tarasowych czy altan ogrodowych. Możemy wybierać spomiędzy szeregu uniwersalnych i kompatybilnych kombinacji na każdym etapie projektowania pergoli – od samej formy konstrukcji, poprzez opcje zadaszenia i bocznych osłon zacieniających, aż po bogate wyposażenie dodatkowe.”

Pergole Renson® mogą przybierać formę niezależnych konstrukcji, wspierać się na dwóch filarach, stanowiąc przedłużenie konstrukcji budynku lub rozpościerać między zabudowaniami, tworząc zacienione pFotoCamargue5atio. Również same systemy zacieniania dają maksymalną swobodę komponowania z gotowych elementów rozwiązań dopasowanych do indywidualnych preferencji. Dzięki materiałowym ekranom w technologii Fixscreen, przeszklonym, rozsuwanym ścianom, drewnianym lub aluminiowym obrotowym panelom w szerokiej gamie kolorystycznej, każdy może zaprojektować pergolę idealnie odpowiadającą na jego potrzeby.

Prostota i jakość

Pergole Renson® wyróżnia prosty, ponadczasowy design, dzięki któremu doskonale wpisują się one w architekturę zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków.

Firma dba o najwyższą jakość wszystkich komponentów konstrukcji. Ich wytrzymałość na wiatr i opady testowano w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych, wszystkie wyposażono w system zintegrowanego odprowadzania wody oraz intuicyjne, elektroniczne sterowanie przesłonami dachowymi i bocznymi panelami.

Pergole Renson® to innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku, – podsumowuje Dariusz Jaworski – idealne nie tylko dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych, ale również dla kawiarni, restauracji czy branży hotelarskiej, wszędzie tam, gdzie zależy nam na stworzeniu stylowej i komfortowej strefy relaksu.”

Firma Renson®, której ekspozycja mieści się w Katowicach, służy doradztwem na wszystkich etapach projektowania pergoli, konstrukcje montuje na terenie całego kraju, udziela również kompleksowego wsparcia posprzedażowego.

Ekspozycję Renson® odwiedzać można w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 199 codziennie w godzinach otwarcia Galerii Nowy Roździeń (poniedziałek – piątek w godz. 10.00 – 19.00, sobota – niedziela w godz. 10.00 – 17.00).

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Fixscreen