Dlaczego RENSON®?

 w Aktualności i wydarzenia

Pergole tarasowe firmy RENSON® to wyjątkowa propozycja na polskim rynku. Prezentujemy 5 powodów, dla których warto wybrać produkty belgijskiego producenta, planując idealną przestrzeń wypoczynkową wokół domu.

 

  1. Jakość

Filozofia RENSON® opiera się na stwierdzeniu „Nic nie jest na tyle doskonałe, żeby nie dało się ulepszyć”. Konstrukcje tarasowe RENSON®, światowego giganta w dziedzinie naturalnej wentylacji i ochrony przed słońcem, opracowywane są przez rozbudowany dział rozwojowo-badawczy, testowane w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych i poddawane rygorystycznej kontroli jakości. Proces ten obejmuje wszystkie podstawowe elementy konstrukcji pergoli i wyposażenia dodatkowego.

  1. Zaawansowana technologia

Naukowo-badawczy pion firmy od lat ściśle współpracuje z wiodącymi organizacjami naukowymi na całym świecie. Produkty RENSON® testowane są m.in. w The von Karman Institute for Fluid Dynamics (belgijskiej organizacji, specjalizującej się w badaniach z dziedziny aeronautyki i przemysłu lotniczego) oraz WTCB w Brukseli (Centrum Naukowo-Techniczne Budownictwa). Dzięki temu firma jest pionierem technologicznym w branży, mającym w posiadaniu szeroki portfel patentów i znaków towarowych. W pergolach stosuje zaawansowane technologicznie rozwiązania, których jakość nie ma sobie równych na polskim rynku (elektronicznie sterowany lamelowy dach i przesłony boczne, zintegrowany system odprowadzania wody, światowej klasy wyposażenie dodatkowe – zintegrowane oświetlenie, nagłośnienie i ogrzewanie).

  1. Indywidualne dopasowanie

Zadaszenia tarasowe RENSON® stwarzają o wiele większe możliwości indywidualnego dopasowania niż zwykłe zadaszenia tarasowe czy altany ogrodowe. Możemy wybierać spomiędzy szeregu uniwersalnych i kompatybilnych kombinacji na każdym etapie projektowania pergoli – od samej formy konstrukcji i sposobu jej montażu, poprzez opcje zadaszenia i bocznych osłon zacieniających, aż po bogate wyposażenie dodatkowe. Proste, eleganckie konstrukcje, dostępne w pełnej gamie kolorystyki RAL dają możliwość stworzenia spersonalizowanej propozycji, dopasowanej do warunków otoczenia, stylu zabudowy i wymagań klienta.

  1. Szeroki wybór rozwiązań

W ofercie firmy RENSON® znajdziemy pergole z linii Exclusiv, Premium i Basic. Mogą być montowane je jako niezależne konstrukcje, wspierać się na dwóch filarach, stanowiąc przedłużenie konstrukcji budynku lub rozpościerać między zabudowaniami, tworząc zacienione patio. Również same systemy zacieniania dają maksymalną swobodę komponowania z gotowych elementów rozwiązań dopasowanych do indywidualnych preferencji. Dzięki materiałowym ekranom w technologii Fixscreen®, przeszklonym, rozsuwanym ścianom, drewnianym lub aluminiowym obrotowym panelom w szerokiej gamie kolorystycznej, każdy może zaprojektować pergolę idealnie odpowiadającą na jego potrzeby.

  1. Szybkość montażu

RENSON® przywiązuje dużą wagę do elastyczności produkcji i sprawnej logistyki, co pozwala zagwarantować krótkie terminy dostaw. Część produktów dostępna jest „od ręki”, z opcją samodzielnego montażu, jak np. pergole Azore® i Algarve®. Nawet najbardziej zaawansowana technologicznie i najbardziej rozbudowana pergola Camargue® może zostać zmontowana w ciągu jednego dnia.

RENSON® dba nie tylko o najwyższą jakość produkcji i montażu, swoim klientom oferuje również pełną opiekę posprzedażową i doradztwo podczas użytkowania.

Zobacz także
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
zadaszenie restauracjirealizacja renson