Zobacz akcesoria do pergoli

w które możesz wyposażyć pergolę Renson®, aby zmienić swój taras w luksusową strefę wypoczynku, niezależną od pogody

Oświetlenie LED

Fixscreen®

Panovista®

Loggia®

Oświetlenie LED

Lineo® Luce

Szklane panele

Poznaj pergole Renson®

Camargue®

Camargue Skye®

Algarve®

Lagune®

Aero Skye®

Personalizacja pergoli Renson – akcesoria i automatyzacja

Pergole Renson to wiele możliwości konfiguracji i personalizacji zadaszenia tarasu, lub basenu. Możliwy jest praktycznie każdy kolor, który można dopasować do pozostałych elementów architektury. Komfort korzystania z pergoli można zwiększyć dodając:

Oświetlenie

Lineo LED

Lineo LED

Jasne oświetlenie funkcyjne Lineo LED. To oświetlenie LED pergoli może być wbudowane w jedną lub więcej lameli dachowych na którymkolwiek zadaszeniu z dachem lamelowym: Camargue, Algarve czy Aero.

Wysokiej jakości żarówki LED dają bardzo wysoką moc świetlną 180lm oraz równomierne rozproszenie światła bez widocznych, rozjaśnionych punktów. Dostępna jest funkcja ściemniania natężenia światła. Do wyboru są dwie barwy światła: ciepła 3000K i chłodna 5000K

UpDown LED

UpDown LED

Poziome oświetlenie ambientowe UpDown LED. Oświetlenie LED UpDown wbudowane jest po wewnętrznej stronie ramy. Oświetlenie skierowane w górę i/lub w dół. Pozwala to stworzyć pośrednie lub bezpośrednie nastrojowe oświetlenie.

Dostępne jest w pergolach: Camargue, Algarve i Aero. Dostępna jest funkcja ściemniania natężenia światła. Do wyboru są dwie barwy światła: ciepła 3000K i chłodna 5000K.

Colomno LED

Colomno LED

Pionowe oświetlenie Colomno LED akcentujące dla pergoli Camargue i Camargue Skye. Colomno LED wbudowane jest po wewnętrznej stronie kolumn pergoli. Oświetlenie LED można zintegrować z każdą kolumną pergoli (1 pasek na kolumnę).

Oświetlenie to pomaga wyeksponować i zaakcentować elementy konstrukcji. Oświetlenie pergoli Colomno LED idealnie łączy się z oświetleniem typu Down LED.

Lapure LED

Lapure LED

Lapure LED to oświetlenie LED wbudowane w belkę poprzeczną zadaszenia tarasu pergoli Lapure. Przesuwna i orientowana belka poprzeczna jest wbudowana w dach pergoli. Można zintegrować maksymalnie do dwóch belek i umieścić oświetlenie w każdej sekcji pergoli. Do wyboru są dwie barwy światła: ciepła 3000K i chłodna 5000K.

Wysokiej jakości żarówki LED dają bardzo wysoką moc świetlną 180 lm oraz równomierne rozproszenie światła bez widocznych, rozjaśnionych punktów.

Te wszystkie wysokiej jakości oświetlenia zewnętrzne dostępne są w ciepłej (3000K) lub chłodnej, białej barwie (5000K). Co więcej oświetlenie ambientowe UpLED dostępne jest również w wersji RGB, co pozwala dostosować barwę światła do nastroju lub specjalnej okazji. Każdy typ oświetlania posiada funkcje ściemniacza regulującego natężenie światła.

Ogrzewanie i muzyka

Personalizując swoją pergolę możesz wybrać opcję Heat&Sound.

Specjalna belka Heat&Sound to ulubiona muzyka lub funkcjonalne ogrzewanie na Twoim tarasie. Moduł aluminiowy ma szerokość całego zadaszenia i jest malowany proszkowo w tym samym kolorze co pergola. Zarówno głośniki jak i element grzewczy posiadają jednolitą zabudowę nadając tej opcji szczególnie elegancki wygląd.

Belkę można obracać w zakresie 30 stopni, dostosowując idealny kierunek promieniowania ciepła.

Zintegrowanie systemu audio i ciepła zapewnia rewelacyjne wrażenia, ale zainstalowanie tych elementów osobno również jest możliwe. Całą instalację elektryczną ukryto w niewidoczny sposób w konstrukcji pergoli.

Ogrzewanie pergoli jest oparte na krótkofalowym promieniowaniu podczerwonym, zapewniającym natychmiastowo odczuwane, przyjemne rozchodzenie się ciepła.

W tym czasie odporny na działanie wody system nagłośnieniowy tworzy pod pergolą pogodny klimat. System audio można podłączyć zarówno do systemu typu multi-room jak również sterować nim bezpośrednio przez Bluetooth.

Heat & Sound Beam można zamocować w modelach Camargue, Camargue Skye, Algarve oraz Aero.

Podstawowe cechy belki “ogrzewanie i muzyka” w pergoli Renson – BELKA HEAT & SOUND

  • Przyjemne ogrzewanie radiacyjne
  • Natychmiastowe ogrzewanie
  • Bardzo estetyczny wygląd dzięki zastosowaniu czarnego żaroodpornego szkła (Schott)
  • Regulowany kąt promieniowania ciepła
  • Pergole Renson – automatyzacja
  • wodoodporne nagłośnienie audio
  • możliwość podłączenia audio do sys. multi-room, sterowanie przez Bluetooth.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!